Поштові скриньки до під’їзду

Поштові скриньки

Поштові скриньки, “ящики”, поштовики і ще тільки як їх не називають. Що це таке і для чого вони взагалі потрібні у  ХХІ столітті?

Здавалося б, з популяризацією електронних листів попит на поштові скриньки може значно впасти, адже темп життя у 21 столітті пришвидшився, і іноді паперові листи доводиться довго чекати. Але як нам бути без журналів, газет, офіційних документів, які іноді потрібні лише у паперовому варіанті, та навіть без звичайних рекламних буклетів? Погодьтеся, всім іноді дуже цікаво їх погортати.

Цікавий факт:

“Як ми всі знаємо, у 9-му столітті виникає нова держава — Русь-Україна, або ще як називали раніше — Київська Русь. Власне, саме з цих часів і набирає обертів сучасна поштова служба. Тоді листи передавалися випадковими людьми, або звичайними мандрівними купцями. У 885 році, в “Повісті врєменних літ” можна побачити першу згадку про гінця, яких посилали для передачі послання. Власне, цей рік можна вважати початком нашої сучасної пошти: “послав Олег до родімічі, питаючи…”

З часу стародавніх римлян, які вперше почали користуватись голубами, сталося багато змін: птахів замінили спеціально навчені люди, швидкість і об’єми повідомлень виросли, пергамент став папером, але суть передачі інформації залишилась та сама, тільки об’єми перевезень зросли в тисячі разів.

Цікавий факт:

“Добре відомо з історії, що у Російській імперії з реформами (як і поштової) не надто поспішали. Поштові скриньки почали з’являтися лише 1848 р., а поштові марки — в грудні 1857 р. І тільки у 1865 році була організована земська пошта, яка надавала послуги в селах, де не було пошти”.

Разом з приходом до пошти листонош надійність доставки значно зросла, кількість неотриманих послань практично дорівнює нулю, а різновиди листів, які доходять до отримувачів, іноді вражають найвибагливішу фантазію.

Цікавий факт:

(19 лютого 1914 року батьки п’ятирічної Мей Перстроф зі штату Айдахо відправили дівчинку поштою в гості до бабусі, яка жила за 73 милі від них в Орегоні. Дівчинка важила зовсім не багато, тому її доставку порахували за “курячим тарифом”, який склав 53 центи, в рази дешевше від звичайного квитка).

 

Тепер для доставки пошти до отримувача необхідне виконання низки умов, таких як:
-пункти прийому і сортування;
-відділ доставки;
-місця видачі.

Якщо сортуванням та доставкою займається сама поштова організація і звичайна людина в деталі роботи цих відділень може не заглиблюватися, то про місця видачі зазвичай вже турбуються як пошта так і адресант.

Найчастіше кінцевою ланкою є поштова скринька.

Цікавий факт:

“Московський цар Олексій Михайлович, прагнучи знати про стан справ у своїй державі, наказав повісити біля свого замку довгий дерев’яний ящик, куди будь-хто міг покласти лист зі скаргою або пропозицією. Тільки на вирішення питань доводилося чекати дуже довго, а більшість «гострих» листів взагалі до царя не доходили. Так і з’явився вираз «відкласти в довгий ящик”.

Типи поштових скриньок:
1. Індивідуальні
2. Коміркові:
*антивандальні;
*щілинкові:
-вертикальні;
-горизонтальні (з задньою стінкою, без задньої стінки).

В багатоквартирних та малокравртирних будинках краще використовувати горизонтальні секційні поштові скриньки. Вони виготовленні з холоднокатаної листової сталі та пофарбовані полімерно-порошковим покриттям.

Так само їх можна встановлювати і в великих адміністративних будівлях, де розташовано кілька офісів різних організацій.

Важливим при створенні поштових скриньок є безпека. Тому, при створенні антивандальних скринь вони обладнуються замками, які закриваються на ключ, для того, щоб важливі документи не потрапили до чужих рук.

Поштова секція кожної компанії може служити не тільки абонентською скринькою для кореспонденції, а й рекламним місцем для логотипу або презентаційної інформації.

Гарно обладнане приміщення створює хорошу атмосферу, тому наші скриньки є не лише надійними, а ще й красивими і практичними.

У нас ви маєте можливість вибрати і придбати скрині виготовлені з листового металу. Товщину металу, та специфікацію ящика можна вибрати як в офісі так і на сайті.

Чому саме метал?
Нині в просторах інтернету можна зустріти неймовірну кількість поштових скриньок з будь якого матеріалу.
Але ми рекомендуємо вибирати метал, так як він максимально надійний, відповідає всим європейським нормам і прослужить вам і вашим сусідам не один десяток років (аж поки фізичні сили ззовні його не зіпсують). На такий випадок, при наявності неблагоприємних умов з сусідами пропонуємо звернути увагу на «Антивандальні поштові скрині».
Порошкове фарбування ззовні дає можливість вибрати найоптимальніший варіант для інтер’єру вашого під’їзду, а також фінансовими можливостями мешканців.

Тільки у нас ви маєте можливість вибрати модель скринь яка повністю підійде вашим потребам, маючи багатий досвід роботи, великий цех і бажання допомагати людям, ми врахуємо кожну дрібницю і виготовимо в найкоротші терміни з найвищою якістю та приємними цінами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *