Про нас

EMT Express — це мережа виробників металевих меблів по всій території України, що динамічно розвивається. Компанія реалізує продукцію підприємств України та країн СНД, що відповідає всім стандартам якості.
Головною перевагою є максимально повний асортимент продукції, близькість до споживача, оперативність постачання, високий рівень клієнтського сервісу та ефективні цінові пропозиції. Безперервний розвиток цих напрямків робить нас надійним партнером для наших клієнтів.
Ми дотримуємось взятих на себе зобов’язань та можемо запропонувати своїм клієнтам найвигідніші умови співпраці.
Ми – компанія, яка спеціалізується на металопродукції широкого профілю.
Ми команда фахівців, які готові працювати на користь вашим потребам.
Мета компанії – зробити якісний доступним і постійний розвиток, адже кожен клієнт для нас є унікальною людиною, яка отримає все, що потребує. Ми зробимо все, щоб ви були задоволені та поверталися до нас із новими замовленнями.

Близькість до покупця

Ви можете подивитися шафи у нас в офісі – таким чином ви можете зрозуміти повну картину як виглядатиме шафа, який колір вибрати, яку комплектацію найкраще підібрати. Ми покажемо і розповімо вам про всі деталі шафи і ви дізнаєтеся про все, що необхідно покупцеві.


Наша продукція

Наочний приклад замовлення, виконане нашою компанією. Ви можете до замовлення подивитися відео та особисто оцінити якість продукції, а також подивитися на деякі особливості металевих шаф для одягу.


Доставка

Наша компанія стежить за тим, щоб ваші шафи були вчасно виготовлені та доставлені. Всі шафи дбайливо пакуються в целофан для уникнення пошкоджень, а також по кутах оснащуються куточками з м’якого матеріалу, щоб при перевезенні нічого не сталося.


Монтаж

Відеоінструкція зі збирання шафи для того, щоб ви могли самі її зібрати, якщо хочете заощадити на перевезенні. Збирати шафу дуже легко та просто. На відео є весь процес збирання від початку і до кінця. За бажанням можна регулювати швидкість відео.